Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Boz İç-Tane - 0,5 Kg. Paket
Fıstık
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Boz İç-Tane - 0,5 Kg. Paket

Tescilli coğrafi ürün
850,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Boz İç-Tane Antep fıstığı, doğanın lezzetli ve besleyici bir armağanıdır. Kendine özgü lezzeti ve doyurucu yapısıyla bilinen bu fıstık çeşidi, hem tek başına bir atıştırmalık olarak tüketilebilir hem de çeşitli yemeklerin ve tatlıların lezzetli bir bileşeni olabilir. Parlak yeşil renkli ve taneli yapısıyla dikkat çeken boz iç-tane Antep fıstıkları, içerdikleri sayesinde besleyici bir atıştırmalık sunarlar. Ayrıca, çerez olarak da tercih edilen bu fıstık çeşidi, pratik bir atıştırmalık olarak her an yanınızda taşınabilir. Boz iç-tane Antep fıstığı, doğal lezzet arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, bu eşsiz fıstığın doyurucu tadını çıkarın ve gününüzü tatlandırın.

Boz iç-tane Antep fıstığı, doğanın lezzetli ve besleyici bir armağanıdır. Kendine özgü lezzeti ve doyurucu yapısıyla bilinen bu fıstık çeşidi, hem tek başına bir atıştırmalık olarak tüketilebilir hem de çeşitli yemeklerin ve tatlıların lezzetli bir bileşeni olabilir.

En taze ve kaliteli boz iç-tane Antep fıstıklarıyla doğal bir yaşamın kapılarını aralayın. İçerdiği besin değerleri sayesinde besleyici bir atıştırmalıktır. Ayrıca, çerez olarak da tercih edilen bu fıstık çeşidi, pratik bir atıştırmalık olarak her an yanınızda taşınabilir. Boz iç-tane Antep fıstığı, doğal lezzet arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, bu eşsiz fıstığın doyurucu tadını çıkarın ve gününüzü tatlandırın.

SAKLAMA KOŞULLARI:

Uzun süre taze kalması için , ambalajı kapalı şekilde dolapta muhafaza ediniz !

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.