Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Baldo Pirinç - 0,5 Kg.
Bakliyat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Baldo Pirinç - 0,5 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
45,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Baldo pirinç, mutfağınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday özel bir pirinç çeşididir. İnce taneli yapısı ve hafif aromasıyla bilinen bu pirinç, çeşitli yemeklerde kullanılarak lezzetinizi tamamlar. Özellikle pilav tariflerinde tercih edilen baldo pirinç, yumuşak ve gevrek bir kıvam sunar. Ayrıca, çeşitli risotto, paella ve dolma gibi uluslararası yemeklerin ana malzemesi olarak da kullanılabilir. Yemeklerinizde kullanarak hem görsel olarak hem de lezzet açısından harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Baldo pirinç, mutfakta yaratıcılığınızı konuşturmak için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, baldo pirincin benzersiz lezzetini keşfedin ve yemeklerinizi özel kılın.

Baldo pirinç, mutfağınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday özel bir pirinç çeşididir. İnce taneli yapısı ve hafif aromasıyla bilinen bu pirinç, çeşitli yemeklerde kullanılarak lezzetinizi tamamlar.

En kaliteli baldo pirinciyle mutfağınızda harikalar yaratın. Özellikle pilav tariflerinde tercih edilen baldo pirinç, yumuşak ve gevrek bir kıvam sunar. Ayrıca, çeşitli risotto, paella ve dolma gibi uluslararası yemeklerin ana malzemesi olarak da kullanılabilir. Yemeklerinizde kullanarak hem görsel olarak hem de lezzet açısından harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Baldo pirinç, mutfakta yaratıcılığınızı konuşturmak için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, baldo pirincin benzersiz lezzetini keşfedin ve yemeklerinizi özel kılın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.