Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Ceviz İçi - 1 Kg.
Kuruyemiş
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Ceviz İçi - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
400,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Ceviz içi, doğanın cömertliğinin en lezzetli örneklerinden biridir. Tadı ve dokusuyla dikkat çeken ceviz içi, çeşitli yemeklerde ve atıştırmalıklarda kullanılan değerli bir besindir. İnce bir kabuğun ardında saklı olan ceviz içinin, besin değeri oldukça yüksektir. Bekleyiciliği ile bilinen ceviz içi, salatalarda, hamur işlerinde, tatlılarda ve çeşitli tariflerde kullanılabilir. Aynı zamanda tek başına atıştırmalık olarak da tüketilebilir. Ceviz içi, dolu besin değerleriyle sofralarınızı zenginleştirir ve lezzetli bir keyif sunar. Şimdi, doğanın bu eşsiz lezzetini keşfedin ve tariflerinize ceviz içiyle bir dokunuş ekleyin.

Ceviz içi, doğanın cömertliğinin en lezzetli örneklerinden biridir. Tadı ve dokusuyla dikkat çeken ceviz içi, çeşitli yemeklerde ve atıştırmalıklarda kullanılan değerli bir besindir. İnce bir kabukludur.

En taze ve kaliteli ceviz içi ile yemeklerinize ve atıştırmalıklarınıza değerli bir besin katın. Bu besleyici içerik, sofralarınızı zenginleştirirken, lezzetli bir keyif sunar. Şimdi, ceviz içinin doğal lezzetini keşfedin ve tariflerinize ceviz içiyle bir dokunuş ekleyin.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.