Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Çörekotu (Tane) - 0,5 Kg.
Baharat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Çörekotu (Tane) - 0,5 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
110,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Çörekotu taneleri, doğanın bize sunduğu bereketli tohumların en özel haliyle buluştuğu bir nimettir. Doğal çörekotu bitkisinin özünden toplanan bu taneler, lezzet dolu ve kaliteli bir içeriği sizinle buluşturur. Her bir tane, zengin besin değerleriyle doludur ve mutfaklarınıza eşsiz bir aroma ve lezzet katmak için ideal bir seçenektir. Kahvaltı sofralarından çeşitli yemeklerinize, salatalardan tatlılara kadar geniş bir kullanım alanı bulur. Doğal yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan çörekotu taneleri, doğanın sunduğu bereketin tadını sofralarınıza taşır. Şimdi, çörekotu tanelerinin doğal ve lezzet dolu dünyasını keşfedin ve yemeklerinizi doğal bir lezzetle buluşturun.

Çörekotu taneleri, doğanın bize sunduğu bereketli tohumların en özel haliyle buluştuğu bir nimettir. Doğal çörekotu bitkisinin özünden toplanan bu taneler, lezzet dolu ve kaliteli bir içeriği sizinle buluşturur. Her bir tane, zengin besin değerleriyle doludur ve mutfaklarınıza eşsiz bir aroma ve lezzet katmak için ideal bir seçenektir. Kahvaltı sofralarından çeşitli yemeklerinize, salatalardan tatlılara kadar geniş bir kullanım alanı bulur.

En taze ve kaliteli çörekotu tanelerini tercih ederek, yemeklerinize doğadan gelen bir lezzet ve sağlık dolu bir katkı sağlayabilirsiniz. Bu eşsiz tohumlar, yemeklerinizin lezzetini ve besleyiciliğini bir üst seviyeye taşırken, doğal bir yaşam tarzına da destek olur. Şimdi, çörekotu tanelerinin doğal ve lezzet dolu dünyasını keşfedin ve sofralarınıza eşsiz bir lezzet getirin.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.