Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Sarı Üzüm - 1 Kg.
Meyve Kurusu
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Sarı Üzüm - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
240,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Sarı üzüm, doğanın lezzetli atıştırmalıklarından biridir. Parlak sarı renkleri ve tatlı tadıyla öne çıkan sarı üzüm, hem tek başına bir atıştırmalık olarak tüketilebilir hem de çeşitli tariflerde kullanılabilir. Kurutulmuş olmalarına rağmen, sarı üzümler içerdikleri doğal şekerlerle tatlı bir lezzet sunarlar ve doğal bir alternatif tatlı seçeneği oluştururlar. Özellikle kuru meyve sevenler için ideal bir seçenek olan sarı üzümler, pratik bir atıştırmalık olarak her an yanınızda taşınabilir. Sarı üzüm, doğal ve lezzetli bir tatlı alternatifi arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, sarı üzümün tadını çıkarın ve lezzetli bir atıştırmalıkla gününüzü tatlandırın.

Sarı üzüm, doğanın lezzetli atıştırmalıklarından biridir. Parlak sarı renkleri ve tatlı tadıyla öne çıkan sarı üzüm, hem tek başına bir atıştırmalık olarak tüketilebilir hem de çeşitli tariflerde kullanılabilir.

En taze ve kaliteli sarı üzümlerle doğal bir yaşamın kapılarını aralayın. Kurutulmuş olmalarına rağmen, sarı üzümler içerdikleri doğal şekerlerle tatlı bir lezzet sunarlar ve doğal bir alternatif tatlı seçeneği oluştururlar. Özellikle kuru meyve sevenler için ideal bir seçenek olan kuru sarı üzümler, pratik bir atıştırmalık olarak her an yanınızda taşınabilir. Sarı üzüm, doğal ve lezzetli bir tatlı alternatifi arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, sarı üzümün tadını çıkarın ve lezzetli bir atıştırmalıkla gününüzü tatlandırın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.