Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Tane Zerdeçal - 1 Kg.
Baharat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Tane Zerdeçal - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
220,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Tane zerdeçal, doğanın muhteşem bir hediyesidir ve yemeklerinize benzersiz bir renk ve lezzet katmak için kullanılır. Kurutulmuş ve öğütülmüş halde bulunan zerdeçal köklerinin tanelerinden oluşur. Bu taneler, özellikle Asya mutfağından tanıdık olan zerdeçalın güçlü ve sıcak tadını barındırır. Yemeklerde, içeceklerde veya çeşitli tariflerde kullanılabilecek çok yönlü bir baharattır. Tane zerdeçal, yemeklerinize ve tariflerinize doğal bir renk ve tat katmanın yanı sıra dolu bir lezzet sunar. Şimdi, bu eşsiz baharatın gücünü keşfedin ve mutfağınıza doğadan gelen bir lezzet ekleyin.

Tane zerdeçal, doğanın muhteşem bir hediyesidir ve yemeklerinize benzersiz bir renk ve lezzet katmak için kullanılır. Kurutulmuş ve öğütülmüş halde bulunan zerdeçal köklerinin tanelerinden oluşur. Bu taneler, özellikle Asya mutfağından tanıdık olan zerdeçalın güçlü ve sıcak tadını barındırır.

En taze ve kaliteli tane zerdeçal ile yemeklerinize ve tariflerinize doğadan gelen bir renk ve tat katın. Bu eşsiz baharat, yemeklerinizin lezzetini ve görünümünü zenginleştirirken, dolu özellikleriyle de birçok fayda sağlar. Şimdi, tane zerdeçalın doğal gücünü keşfedin ve mutfağınıza doğadan gelen bir lezzet ekleyin.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.