Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Üzüm Çekirdeği - 0,5 Kg.
Kuruyemiş
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Üzüm Çekirdeği - 0,5 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
35,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Üzüm çekirdeği, doğanın küçük ama değerli bir hediyesidir. Üzümün içinde bulunan bu küçük çekirdekler, birçok yarar sağlayabilir. Genellikle üzümle birlikte tüketilse de, tek başına da tüketilebilirler. Lezzetli ve besleyici olan üzüm çekirdekleri, içeriği sayesinde oldukça tercih edilen bir üründür. Ayrıca, cilt sağlığına da katkıda bulunabilirler. Kozmetik ürünlerde ve doğal takviyelerde de sıklıkla kullanılırlar. Üzüm çekirdeği, doğanın küçük bir hazinesi olarak zindelik için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, doğanın bu değerli hediyesinin tadını çıkarın ve sağlıklı bir yaşam için adım atın.

Üzüm çekirdeği, doğanın küçük ama değerli bir hediyesidir. Üzümün içinde bulunan bu küçük çekirdekler, birçok yarar sağlayabilir.

En taze ve kaliteli üzüm çekirdekleriyle doğal bir yaşamın kapılarını aralayın. Ayrıca, cilt sağlığına da katkıda bulunabilirler. Kozmetik ürünlerde ve doğal takviyelerde de sıklıkla kullanılırlar. Üzüm çekirdeği, doğanın küçük bir hazinesi olarak zindelik için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, doğanın bu değerli hediyesinin tadını çıkarın ve doğal bir yaşam için adım atın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.