Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Firik - 0,5 Kg. Paket
Bakliyat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Firik - 0,5 Kg. Paket

Tescilli coğrafi ürün
50,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Firik, doğanın sunduğu değerli bir tahıldır. Özellikle Orta Doğu mutfağının önemli bir malzemesi olan firik, kavrulmuş ve dövülmüş buğdayın bir türüdür. Yoğun ve odunsu bir lezzete sahip olan firik, çeşitli yemeklerde kullanılabilir veya pilav, çorba ve salatalarda ana malzeme olarak tercih edilebilir. Ayrıca, kahverengi ve kırmızı firik gibi çeşitleri bulunur ve her biri farklı bir tat profili sunar. Firik, besleyici ve doyurucu bir tahıl alternatifi arayanlar için ideal bir seçenektir. Şimdi, firikle zenginleştirilmiş yemeklerin tadını çıkarın ve doğal bir yaşam tarzının keyfini sürün.

Firik, doğanın sunduğu değerli bir tahıldır. Özellikle Orta Doğu mutfağının önemli bir malzemesi olan firik, kavrulmuş ve dövülmüş buğdayın bir türüdür. En taze ve kaliteli firikle sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.