Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
İrmik - 1 Kg.
Bakliyat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

İrmik - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
30,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

İrmik, mutfakların vazgeçilmez malzemelerinden biridir ve geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ince taneli buğday unu, tatlı ve tuzlu tariflerde sıkça kullanılır. Hem tatlı hem de tuzlu yiyeceklerde mükemmel bir kıvam ve dokuluk sağlar. Klasik bir irmik tatlısı olan irmik helvası, birçok sofranın vazgeçilmezidir. Ayrıca çeşitli kek, pasta, ve tatlı tariflerinde de sıklıkla kullanılır. İrmik, hafif ve besleyici bir yapıya sahiptir ve çeşitli tariflerde kullanılarak lezzetli sonuçlar elde etmenize olanak tanır. Şimdi, mutfakta yaratıcılığınızı konuşturun ve irmiğin klasik lezzetini keşfedin.

İrmik, mutfakların vazgeçilmez malzemelerinden biridir ve geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ince taneli buğday unu, tatlı ve tuzlu tariflerde sıkça kullanılır.

En taze ve kaliteli irmik ile mutfakta yaratıcılığınızı konuşturun. İrmik helvası gibi klasik tatlılardan çeşitli kek, pasta ve tatlı tariflerine kadar pek çok farklı lezzetli tarifte kullanılabilir. İrmik, hafif ve besleyici bir yapıya sahiptir ve çeşitli tariflerde kullanılarak lezzetli sonuçlar elde etmenize olanak tanır. Şimdi, mutfakta yaratıcılığınızı konuşturun ve irmiğin klasik lezzetini keşfedin.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.