Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Kepse Baharatı - 0,5 Kg.
Baharat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Kepse Baharatı - 0,5 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
150,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Kepse baharatı, doğanın taze ve aromatik dokunuşunu yemeklerinize getiren özel bir karışımdır. Bu baharat karışımı, benzersiz bir tat ve aroma profili sunar ve yemeklerinize derinlik katar. Geleneksel olarak Orta Doğu mutfağında kullanılan bu baharat, çeşitli et ve sebze yemeklerinde harika bir tat verir. Hem sıcak hem de soğuk yemeklerde kullanılabilen kepse baharatı, mutfaklarınızın vazgeçilmez bir parçası olabilir. Yemeklerinize eklediğinizde, doğanın zengin lezzetini ve kokusunu hemen hissedeceksiniz. Şimdi, mutfakta yaratıcılığınızı konuşturun ve kepse baharatı ile lezzetli yemekler hazırlayın.

Kepse baharatı, doğanın taze ve aromatik dokunuşunu yemeklerinize getiren özel bir karışımdır. Bu baharat karışımı, benzersiz bir tat ve aroma profili sunar ve yemeklerinize derinlik katar.

En taze ve kaliteli kepse baharatı ile mutfakta yaratıcılığınızı konuşturun. Geleneksel olarak Orta Doğu mutfağında kullanılan bu baharat, çeşitli et ve sebze yemeklerinde harika bir tat verir. Hem sıcak hem de soğuk yemeklerde kullanılabilen kepse baharatı, mutfaklarınızın vazgeçilmez bir parçası olabilir. Yemeklerinize eklediğinizde, doğanın zengin lezzetini ve kokusunu hemen hissedeceksiniz. Şimdi, mutfakta yaratıcılığınızı konuşturun ve kepse baharatı ile lezzetli yemekler hazırlayın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.