Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Nane - 0,5 Kg.
Baharat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Nane - 0,5 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
110,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Nane, doğanın serin ve ferahlatıcı dokunuşunu sofralarınıza getiren özel bir bitki ürünüdür. Özenle kurutulmuş nane yapraklarından elde edilen bu doğal ürün, keskin ve taze bir aromaya sahiptir. Genellikle çaylar, salatalar, soslar ve çeşitli yemeklerde kullanılan kuru nane, yemeklerinize benzersiz bir lezzet katar. Sıcak içeceklerinize ekleyerek ferah bir tat elde edebilir veya çeşitli tariflerde kullanarak yemeklerinizi zenginleştirebilirsiniz. Nane, mutfaklarınıza doğal bir serinlik ve tazelik getirir ve yemeklerinizi daha keyifli hale getirir. Şimdi, kuru nane ile lezzetli tariflerinizi özel kılın.

Nane, doğanın serin ve ferahlatıcı dokunuşunu sofralarınıza getiren özel bir bitki ürünüdür. Özenle kurutulmuş nane yapraklarından elde edilen bu doğal ürün, keskin ve taze bir aromaya sahiptir.

En taze ve kaliteli kuru naneyi kullanarak yemeklerinizi ve içeceklerinizi zenginleştirin. Genellikle çaylar, salatalar, soslar ve çeşitli yemeklerde kullanılan kuru nane, yemeklerinize benzersiz bir lezzet katar. Sıcak içeceklerinize ekleyerek ferah bir tat elde edebilir veya çeşitli tariflerde kullanarak yemeklerinizi zenginleştirebilirsiniz. Nane, mutfaklarınıza doğal bir serinlik ve tazelik getirir ve yemeklerinizi daha keyifli hale getirir. Şimdi, nane ile lezzetli tariflerinizi özel kılın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.