Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Nohut - 0,5 Kg.
Bakliyat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Nohut - 0,5 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
32,50
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Nohut, mutfakların vazgeçilmezlerinden biridir. Hem lezzetli hem de besleyici olan nohut, çeşitli yemeklerde kullanılabilir veya tek başına tüketilebilir. Kurutulmuş nohutlar, pratik bir atıştırmalık olarak da tercih edilebilir ve doğal bir alternatif sunarlar. Nohut, hem geleneksel hem de modern mutfaklarda sıkça kullanılan bir malzemedir ve çeşitli kültürel yemeklerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Şimdi, nohutun benzersiz lezzetini ve besleyici değerini keşfedin ve doğal bir yaşam tarzının tadını çıkarın.

Nohut, mutfakların vazgeçilmezlerinden biridir. Hem lezzetli hem de besleyici olan nohut, çeşitli yemeklerde kullanılabilir veya tek başına tüketilebilir.

En taze ve kaliteli nohutlarla doğal bir yaşamın kapılarını aralayın. Kurutulmuş nohutlar, pratik bir atıştırmalık olarak da tercih edilebilir ve lezzetli bir alternatif sunarlar. Nohut, hem geleneksel hem de modern mutfaklarda sıkça kullanılan bir malzemedir ve çeşitli kültürel yemeklerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Şimdi, nohutun benzersiz lezzetini ve besleyici değerini keşfedin ve doğal bir yaşam tarzının tadını çıkarın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.