Tarihçemiz

  Gaziantep ile özdeşleşen fıstık ve baklava, denilince  akla ilk gelen markalardan biri de Baklavacı Çelebioğulları’ dır. Kurucusu Mehmet Çiftçi’ nin 1984‘te çırak olarak başladığı baklava sektörüne, kalite ve damak zevkini oluşturduktan sonra 6 kardeşin birlikteliği ile 1993 yılında kendi şirketlerini oluşturmuşlardır.

            Baklavacı Çelebioğulları 1800 metrekare kapalı alana sahip üretim tesislerinde ortalama 200’ü aşkın personeli ile Avrupa Standartlarında sağlık ve hijyen koşullarına uygun geleneksel üretim değerlerinden taviz vermeden kapasitesini her geçen gün arttırarak sizlere hizmet vermektedir. Üretim sürecinin her aşamasında teknolojik alet kullanımını minimize ederek emek odaklı bir bakış açısıyla tüketici beklenti ve memnuniyetleri doğrultusunda günlük iki tona ulaşan üretim kapasitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir. 

            Yağı kendi tesislerinde ürettikleri gibi kendi mahsulleri olan fıstığın da mevsiminde toplanmasına, özenle seçilmesine ve tazeliğini muhafaza ederek saklanmasına önem vermektedir.  Geleneklerinden, kültüründen ve kendine özgü çizgisinden asla ödün vermeden yeniliklerin peşinden koşmaktadır. Gaziantep’in ve bölgenin en büyük AVM’ sinde tek baklavacı olma özelliğini taşıyan Çelebioğulları Gaziantep’te 5 ayrı mevkideki satış noktalarında güleryüz ve samimiyetiyle müşterilerine lezzetli ürünler sunmaktadır. Çelebioğullarının 1993’te ilk kuruluş yeri olan Elmacı Pazarı’nın ardından Değirmiçem, Ünaldı, İbrahimli ve son olarak da Prime Mall da baklava satış şubelerini açmış bulunmaktadır.   Bunun yanı sıra On-line satış sistemiyle de Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerine baklava göndererek satışta kayda değer artışlar elde etmiştir. 

Çelebioğulları E-Bülten Kayıt

tescil
%100 güvenli alışveriş, Havale ve EFT ile ödeme, Visa, Mastercard
© 2018 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti Tüm hakları saklıdır.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.