Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz

Vizyon - Misyon

       

     ÇELEBİOĞULLARI LEZZETLERİNİN SIRLARINI AÇIKLIYOR

 

             Her lezzet durağının bir sırrı vardır, zannedildiğinin aksine bu saklanası değil, bilakis açıkça söylenmesi, yayılması gereken kısacası, sır olmaktan kesinlikle kaçınılması gereken bir değerler bütünüdür.

            Bir orkestra için sadece enstrümanlar nasıl ki yeterli değildir, mahir müzisyenler de gerekir! Aynı şekilde geleneksel pişirici ve hammaddelerin yanı sıra, imalat, satış, yönetim, dağıtım elemanlarının da prensiplerden taviz vermeden, belirli uygulamalar noktasında M(AHİ)R kimseler olması gereği, tüm personelini geleneksel bir şekilde, kendi bünyemizde yetiştirmek, bizim lezzet sırrımızdır

            Taş fırınlarda baklava imalatının püf noktalarını, mahir ustalarından alan ve bunu gelenekselleştiren Çiftçi kardeşler, 1984 yılından bu yana, sadece Gaziantep’e, Türkiye geneline değil, birçok dünya ülkesi vatandaşının damak zevkine uygun bir şekilde sunmaktadır. 1993 yılında şirketleşmiştir. 1998 yılında Çelebioğulları Markasını tescil ettiren Çiftçi Kardeşler, uluslararası bir marka oluşturmanın haklı mutluluğunu Gaziantep’e ve ülkemize yaşatmaya devam ediyorlar.

 

            Baklavacı Çelebioğulları bu gün Gaziler cad.(Elmacı Pazarı) Şubesi , Gazi Muhtar Paşa Şubesi ,demokrasi bulvarı.(ünaldı)şubesi,İbrahimli şubesi,karataş şubesi ve beylerbeyi şubesi, Sıcak Nokta (baklavanın fırından çıktıktan sonra sıcak ve taze olarak ikram edilen yeri) Şubeleri ve internet üzerinden müşterilerinin güvenle alışveriş yapabilecekleri Online Satış Şubelerini zincire eklemenin sevinci ve gururu içerisindedirler.

 

           Baklavacı Çelebioğulları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ÇİFTÇİ, Sıcak Nokta olarak Demokrasi Bulvarında açtıkları Şubelerini, modern ve hijyenik koşullarda müşterilerine, imalatından direkt olarak baklava ve çeşitlerini taze, sıcak ikram edilebilecekleri bir baklava restorandı haline getirmişlerdir. Ayrıca Tüm Türkiye ve Avrupa’ya online olarak, bu lezzeti en kısa sürede taze olarak ulaştırmayı amaçlayarak Online satış sitesi, www.celebiogullari.com.tr sitesini faaliyete geçirmişlerdir.

 

          Vizyonumuz Milli tatlımız olan baklavayı en iyi şekilde kaliteden ödün vermeden hijyenik ve modern ortamlarda eski usullere sadık kalarak üretmek ve yaşatmaktır.

 

MESLEĞİ USTASINDAN, İKRAMI ATADAN ÖĞRENEREK YOLA ÇIKTIK

 

 

 

Mehmet ÇİFTÇİ     

Baklavacı Çelebioğulları

Yönetim Kurulu Başkanı

   

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.