Vizyon - Misyon

         ÇELEBİOĞULLARI LEZZETİ YAYILIYOR
 
              Gaziantep'in asırlık tutkusu baklavayı maharetli ustaların yanında yıllarca hizmet vererek öğrenen Çiftçi Kardeşler kaliteden ve lezzetten taviz vermemek için baklavanın eski usul yapımına sadık kalarak taş fırınlarda ve hijyenik ortamlarda üretimini sürdürmektedir.
 
             1984 yılından bu yana baklava üretimi yapan Çiftçi kardeşler 1993 yılında şirketleşip 1998 yılında Çelebioğulları Markasını tescil ettirerek geleneksel tatlımız baklavayı Türk insanının damak zevkine hitap ederek sektörde marka haline gelmişlerdir.
 
            Baklavacı Çelebioğulları bu gün Gaziler cad.(Elmacı Pazarı) Şubesi , Gazi Muhtar Paşa Şubesi , Sıcak Nokta (baklavanın fırından çıktıktan sonra sıcak ve taze olarak ikram edilen yeri)Şubesini ve internet üzerinden müşterilerinin güvenle alışveriş yapabilecekleri Online Satış Şubelerini zincire eklemenin sevinci ve gururu içerisindedirler.
 
           Baklavacı Çelebioğulları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ÇİFTÇİ Sıcak Nokta olarak Demokrasi Bulvarında açtıkları Şunbelerini modern ve hijyenik koşullarda müştrerilere üretimden direk olarak baklava ve çeşitlerini taze , sıcak ikram edilebilecekleri bir baklava resturantı haline getirmişlerdir.Ayrıca Tüm Türkiye ve Avrupaya online olarak müşterilerine bu lezzeti en kısa sürede taze olarak ulaştırmayı amaçlayarak Online satış sitesi olan www.celebiogullari.com.tr sitesini faliyete geçirmişlerdir.
 
          Vizyonumuz Milli tatlımız olan baklavayı en iyi şekilde kaliteden ödün vermeden hijyenik ve modern ortamlarda eski usullere sadık kalarak üretmek ve yaşatmaktır.
 
MESLEĞİ USTADAN,İKRAMI BABADAN ÖĞRENEREK YOLA ÇIKTIK
 
 
 
Mehmet ÇİFTÇİ     
Baklavacı Çelebioğulları
Yönetim Kurulu Başkanı

Çelebioğulları E-Bülten Kayıt

tescil
guvendamgasi
%100 güvenli alışveriş, Havale ve EFT ile ödeme, Visa, Mastercard
© 2018 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti Tüm hakları saklıdır.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.