Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Toz Zencefil - 0,5 Kg.
Baharat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Toz Zencefil - 0,5 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
137,50
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Toz zencefil, baharatların krallığından gelen eşsiz bir lezzet sunar. Kendine özgü aroması ve baharatlı tadıyla bilinen bu baharat, çeşitli yemeklerde ve içeceklerde kullanılarak lezzetinizi zenginleştirir. Toz halinde pratik bir şekilde kullanılabilen zencefil, yemeklerinize ve içeceklerinize sıcak ve baharatlı bir tat katmanın yanı sıra hoş bir aroma sağlar. Özellikle Asya mutfağında sıkça kullanılan zencefil, çeşitli tariflerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Hem sıcak içeceklerde hem de tatlı veya tuzlu yemeklerde kullanılabilir. Toz zencefil, mutfaklarınıza eşsiz bir lezzet ve keyif katarken, yemeklerinize benzersiz bir tat deneyimi sunar. Şimdi, baharatların krallığından gelen bu eşsiz lezzeti keşfedin ve yemeklerinize toz zencefil ile bir dokunuş ekleyin.

Toz zencefil, baharatların krallığından gelen eşsiz bir lezzet sunar. Kendine özgü aroması ve baharatlı tadıyla bilinen bu baharat, çeşitli yemeklerde ve içeceklerde kullanılarak lezzetinizi zenginleştirir.

En taze ve kaliteli toz zencefil ile yemeklerinize ve içeceklerinize sıcak ve baharatlı bir tat katın. Bu özel baharat, yemeklerinize hoş bir aroma sağlarken, aynı zamanda benzersiz bir tat deneyimi sunar. Şimdi, baharatların krallığından gelen bu eşsiz lezzeti keşfedin ve yemeklerinize toz zencefil ile bir dokunuş ekleyin.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.