Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Deve Dişi Bamya - 1 Kg.
Kurutmalık
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Deve Dişi Bamya - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
650,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Kurutulmuş deve dişi bamya, pratikliği ve lezzetiyle öne çıkan bir sebze alternatifidir. Geleneksel olarak taze olarak tüketilen deve dişi bamya, kurutulmuş formuyla da sofralarda yerini alır. Uzun raf ömrü ve kolay saklanabilirliği sayesinde mutfaklarda sıklıkla tercih edilen kurutulmuş deve dişi bamya, çeşitli yemeklerde kullanılarak lezzetini ve besleyici değerini korur. Özellikle kuru fasulye, pilav, çorba veya güveç gibi yemeklerde tat verici bir bileşen olarak kullanılabilir. Sofralarınıza pratiklik ve lezzet katmak istiyorsanız, kurutulmuş deve dişi bamya kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Şimdi, bu pratik ve lezzetli sebzenin tadını çıkarın ve doğal bir yaşam tarzının keyfini sürün.

Kurutulmuş deve dişi bamya, pratikliği ve lezzetiyle öne çıkan bir sebze alternatifidir. Geleneksel olarak taze olarak tüketilen deve dişi bamya, kurutulmuş formuyla da sofralarda yerini alır.

En taze ve kaliteli kurutulmuş deve dişi bamya ile yemeklerinizi zenginleştirin. Uzun raf ömrü ve kolay saklanabilirliği sayesinde mutfaklarda sıklıkla tercih edilen kurutulmuş deve dişi bamya, çeşitli yemeklerde kullanılarak lezzetini ve besleyici değerini korur. Özellikle kuru fasulye, pilav, çorba veya güveç gibi yemeklerde tat verici bir bileşen olarak kullanılabilir. Sofralarınıza pratiklik ve lezzet katmak istiyorsanız, kurutulmuş deve dişi bamya kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Şimdi, bu pratik ve lezzetli sebzenin tadını çıkarın ve doğal bir yaşam tarzının keyfini sürün.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.