Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Fıstıklı Fitil Lokum-Sade - 1 Kg.
Şekerleme
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Fıstıklı Fitil Lokum-Sade - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
400,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Fıstıklı fitil lokum, özel Antep fıstıklarıyla zenginleştirilmiş sade bir versiyonuyla tatlı bir lezzet sunar. Bu özel lokum çeşidi, özenle seçilen en taze Antep fıstıklarını içerisinde barındırırken, sade ve doğal bir tat sunar. İnce ve uzun fitil şeklindeki yapısıyla tanınan fıstıklı fitil lokum, her bir ısırıkta tatlı bir keyif vadeder. Özel günlerde veya günlük atıştırmalıklarınızda keyifle tadabileceğiniz bu lezzetli atıştırmalık, tatlı krizlerinizi bastırmak için de idealdir. Şimdi, saf ve lezzetli bir tat olan fıstıklı fitil lokumun tadını çıkarın ve tatlı anlarınızı özel kılın.

Fıstıklı fitil lokum, özel Antep fıstıklarıyla zenginleştirilmiş sade bir versiyonuyla tatlı bir lezzet sunar. Bu özel lokum çeşidi, özenle seçilen en taze Antep fıstıklarını içerisinde barındırırken, sade ve doğal bir tat sunar. İnce ve uzun fitil şeklindeki yapısıyla tanınan fıstıklı fitil lokum, her bir ısırıkta tatlı bir keyif vadeder. Özel günlerde veya günlük atıştırmalıklarınızda keyifle tadabileceğiniz bu lezzetli atıştırmalık, tatlı krizlerinizi bastırmak için de idealdir.

En taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan fıstıklı fitil lokumu tercih ederek, tatlı anlarınızı özel kılabilirsiniz. Bu eşsiz atıştırmalık, özel Antep fıstıklarıyla zenginleştirilmiş saf ve lezzetli bir tat sunarken, her ısırıkta size tatlı bir keyif yaşatacaktır. Şimdi, fıstıklı fitil lokumun tadını çıkarın ve tatlı anlarınızı özel kılın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.