Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Fıstıklı Sucuk - 0,5 Kg.
Şekerleme
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Fıstıklı Sucuk - 0,5 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
275,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Fıstıklı sucuk, Gaziantep'in zengin lezzet mirasını temsil eden özel bir tatlıdır. Bu eşsiz lezzet, Gaziantep bölgesinde yetişen üzüm suyu veya üzüm pekmeziyle hazırlanan tatlı bir şerbet ile Gaziantep'in meşhur boz iç fıstıklarının bir araya gelmesiyle elde edilir. Bu özel bileşenler, fıstıklı sucuğa yoğun bir tat ve dokunuş kazandırır. Hem tatlı hem de doyurucu olan fıstıklı sucuk, özellikle bayram ve özel günlerde sevdiklerinizle paylaşmak için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, Gaziantep'in lezzetli ikilisi olan fıstıklı sucuğun tadını çıkarın ve tatlı anlarınızı özel kılın.

Fıstıklı sucuk, Gaziantep'in eşsiz lezzet mirasını yansıtan özel bir tatlıdır. Bu eşsiz lezzet, Gaziantep bölgesinde yetişen üzüm suyu veya üzüm pekmeziyle hazırlanan tatlı bir şerbet ile Gaziantep'in meşhur boz iç fıstıklarının bir araya gelmesiyle elde edilir. Bu özel bileşenler, fıstıklı sucuğa yoğun bir tat ve dokunuş kazandırır. Hem tatlı hem de doyurucu olan fıstıklı sucuk, özellikle bayram ve özel günlerde sevdiklerinizle paylaşmak için mükemmel bir seçenektir.

En taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan fıstıklı sucuğu tercih ederek, tatlı anlarınızı özel kılabilirsiniz. Bu eşsiz lezzet, Gaziantep'in zengin tatlarını yaşamak isteyen herkesin beğenisini kazanacak ve sevdiklerinizle paylaştığınızda unutulmaz bir deneyim sunacaktır. Şimdi, Gaziantep'in lezzetli ikilisi olan fıstıklı sucuğun tadını çıkarın ve tatlı anlarınızı özel kılın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.