Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Fıstıklı Özel Muska - 1 Kg Paket
Şekerleme
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Fıstıklı Özel Muska - 1 Kg Paket

Tescilli coğrafi ürün
500,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Fıstıklı özel muska, Gaziantep'in zengin tatlı mirasını yansıtan ve özenle hazırlanan bir lezzet şölenidir. Bu eşsiz tatlı, Gaziantep'in kendine özgü damak zevkini yansıtan özel bir bileşen olan Gaziantep boz iç fıstığıyla zenginleştirilmiş bir muska tatlısıdır. İçindeki fıstık dolgusu ve dışındaki özel hamuruyla her ısırıkta tatlı bir keyif sunar. Bayram ve özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz veya keyifle tadabileceğiniz fıstıklı özel muska, lezzet arayanların favorisi olmaya adaydır. Şimdi, Gaziantep'in tatlı mirasıyla buluşun ve fıstıklı özel muskanın tadını çıkarın.

Fıstıklı özel muska, Gaziantep'in zengin tatlı mirasını yansıtan ve özenle hazırlanan bir lezzet şölenidir. Bu eşsiz tatlı, Gaziantep'in kendine özgü damak zevkini yansıtan özel bir bileşen olan Gaziantep boz iç fıstığıyla zenginleştirilmiş bir muska tatlısıdır. İçindeki fıstık dolgusu ve dışındaki özel hamuruyla her ısırıkta tatlı bir keyif sunar. Bayram ve özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz veya keyifle tadabileceğiniz fıstıklı özel muska, lezzet arayanların favorisi olmaya adaydır.

En taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan fıstıklı özel muskayı tercih ederek, tatlı anlarınıza Gaziantep'in tatlı mirasını katın. Bu eşsiz tatlı, Gaziantep'in zengin lezzetlerini yaşamak isteyen herkesin beğenisini kazanacak ve özel anlarınızı tatlandıracaktır. Şimdi, Gaziantep'in tatlı mirasıyla buluşun ve fıstıklı özel muskanın tadını çıkarın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.