Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Fasulye - 1 Kg.
Bakliyat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Fasulye - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
65,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Fasulye, bakliyat kategorisinde önemli bir yere sahip olan lezzetli bir gıdadır. Dengeli bir beslenme için mükemmel bir seçenektir. Çeşitli yemeklerde kullanılabilen ve genellikle çorbalar, salatalar, yahniler ve kızartmalar gibi tariflerde tercih edilen fasulye, mutfaklarda sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Kurutulmuş olarak tüketilebilen fasulye, uzun süre saklanabilir ve çeşitli yemeklerinize lezzet ve besleyicilik katar. Fasulye, sofralarınıza doğal ve lezzet getirir ve mutfaklarınızın yıldızı olmaya devam eder. Şimdi, çeşitli fasulye çeşitlerini keşfedin ve yemeklerinizi zenginleştirin.

Fasulye, bakliyat kategorisinde önemli bir yere sahip olan doğal ve lezzetli bir gıdadır. dengeli bir beslenme için mükemmel bir seçenek olan fasulye, oldukça tercih edilen bir bakliyattır.

En taze ve kaliteli fasulyelerle çeşitli yemeklerinizi zenginleştirin. Çeşitli yemeklerde kullanılabilen ve genellikle çorbalar, salatalar, yahniler ve kızartmalar gibi tariflerde tercih edilen fasulye, mutfaklarda sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Kurutulmuş olarak tüketilebilen fasulye, uzun süre saklanabilir ve çeşitli yemeklerinize lezzet ve besleyicilik katar. Fasulye, sofralarınıza doğallık ve lezzet getirir ve mutfaklarınızın yıldızı olmaya devam eder. Şimdi, çeşitli fasulye çeşitlerini keşfedin ve yemeklerinizi zenginleştirin.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.