Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Çifte Kavrulmuş Lokum-Sade - 0,5 Kg. Paket
Şekerleme
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Çifte Kavrulmuş Lokum-Sade - 0,5 Kg. Paket

Tescilli coğrafi ürün
175,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Çifte kavrulmuş lokum, doğallığı ve özgün lezzetiyle ön plana çıkan eşsiz bir tatlıdır. Bu özel lokum çeşidi, Antep'in eşsiz lezzetlerinden olan özel Antep fıstıkları ile zenginleştirilmiş, saf ve doğal bir tat sunar. Sade versiyonu, özel kavrulma işlemiyle elde edilen eşsiz bir lezzet sunar, içerisindeki her bir ısırıkta tatlı bir keyif yaşatır. Yumuşak ve hafif dokusuyla bilinen çifte kavrulmuş lokum, özellikle sadelikten ve doğallıktan hoşlananların favorisi olmaya adaydır. Özel günlerde veya günlük atıştırmalıklarınızda keyifle tadabileceğiniz çifte kavrulmuş lokum, lezzet arayanların vazgeçilmezidir. Şimdi, saf ve doğal tatların tadını çıkarın ve çifte kavrulmuş lokumun eşsiz lezzetiyle tanışın.

Çifte kavrulmuş lokum, doğallığı ve özgün lezzetiyle ön plana çıkan eşsiz bir tatlıdır. Bu özel lokum çeşidi, Antep'in eşsiz lezzetlerinden olan özel Antep fıstıkları ile zenginleştirilmiş, saf ve doğal bir tat sunar. Sade versiyonu, özel kavrulma işlemiyle elde edilen eşsiz bir lezzet sunar, içerisindeki her bir ısırıkta tatlı bir keyif yaşatır. Yumuşak ve hafif dokusuyla bilinen çifte kavrulmuş lokum, özellikle sadelikten ve doğallıktan hoşlananların favorisi olmaya adaydır. Özel günlerde veya günlük atıştırmalıklarınızda keyifle tadabileceğiniz çifte kavrulmuş lokum, lezzet arayanların vazgeçilmezidir.

En taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan sade çifte kavrulmuş lokumu tercih ederek, tatlı anlarınızı özel kılabilirsiniz. Bu eşsiz atıştırmalık, saf ve doğal tatlarıyla herkesin beğenisini kazanacak ve keyifli anlarınıza tatlı bir lezzet katmanı ekleyecektir. Şimdi, çifte kavrulmuş lokumun eşsiz lezzetiyle tanışın ve saf ve doğal tatların tadını çıkarın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.