Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Fıstıklı Fitil Lokum-Gül Yapraklı - 0,5 Kg. Paket
Şekerleme
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Fıstıklı Fitil Lokum-Gül Yapraklı - 0,5 Kg. Paket

Tescilli coğrafi ürün
200,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Fıstıklı fitil lokumun gül yapraklı versiyonu, özel Antep fıstıklarıyla zenginleştirilmiş, incelikle işlenmiş bir lezzet sunar. Bu özel lokum çeşidi, zarif gül yapraklarından ilham alınarak hazırlanırken, içerisindeki özel Antep fıstıklarıyla zengin bir aroma katmanı oluşturur. İnce ve uzun fitil şeklindeki yapısıyla tanınan gül yapraklı fıstıklı fitil lokum, her bir ısırıkta tatlı bir keyif vadeder. Özel günlerde veya günlük atıştırmalıklarınızda keyifle tadabileceğiniz bu lezzetli atıştırmalık, tatlı krizlerinizi bastırmak için de idealdir. Şimdi, özel Antep fıstıklarıyla zenginleştirilmiş gül yapraklı fitil lokumun eşsiz lezzetini deneyimleyin ve tatlı anlarınızı özel kılın.

Fıstıklı fitil lokumun gül yapraklı versiyonu, özel Antep fıstıklarıyla zenginleştirilmiş, incelikle işlenmiş bir lezzet sunar. Bu özel lokum çeşidi, zarif gül yapraklarından ilham alınarak hazırlanırken, içerisindeki özel Antep fıstıklarıyla zengin bir aroma katmanı oluşturur. İnce ve uzun fitil şeklindeki yapısıyla tanınan gül yapraklı fıstıklı fitil lokum, her bir ısırıkta tatlı bir keyif vadeder. Özel günlerde veya günlük atıştırmalıklarınızda keyifle tadabileceğiniz bu lezzetli atıştırmalık, tatlı krizlerinizi bastırmak için de idealdir.

En taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan gül yapraklı fıstıklı fitil lokumu tercih ederek, tatlı anlarınızı özel kılabilirsiniz. Bu eşsiz atıştırmalık, özel Antep fıstıklarıyla zenginleştirilmiş, zarif gül yaprakları aromasıyla birleşerek muhteşem bir tat deneyimi sunarken, her ısırıkta size tatlı bir keyif yaşatacaktır. Şimdi, gül yapraklı fıstıklı fitil lokumun eşsiz lezzetini deneyimleyin ve tatlı anlarınızı özel kılın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.