Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Balmumu - 1 Kg.
Meyve Kurusu
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Balmumu - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
350,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Balmumu, doğadan gelen doğal bir koruyucudur. Arıların salgıladığı bu mükemmel malzeme, çeşitli endüstriyel ve ev kullanımlarında yaygın olarak kullanılır. Özellikle mum yapımında ve ahşap cilalamada sıklıkla tercih edilir. Arıcılık ürünlerinin işlenmesinde ve kozmetik ürünlerin formülasyonunda da balmumu önemli bir bileşendir. Doğal ve çevre dostu bir malzeme olan balmumu, katkı maddesi içermez ve çeşitli endüstriyel uygulamalarda güvenle kullanılabilir. Arıların emeğiyle üretilen bu doğal malzeme, doğal ürünlerle çalışanlar ve ev dekorasyonu meraklıları için vazgeçilmez bir bileşendir. Şimdi, balmumunun eşsiz koruyucu özelliklerinden faydalanın ve doğal yaşamınıza zarif bir dokunuş ekleyin.

Balmumu, doğadan gelen doğal bir koruyucudur. Arıların salgıladığı bu mükemmel malzeme, çeşitli endüstriyel ve ev kullanımlarında yaygın olarak kullanılır. Özellikle mum yapımında ve ahşap cilalamada sıklıkla tercih edilir.

Arıcılık ürünlerinin işlenmesinde ve kozmetik ürünlerin formülasyonunda da balmumu önemli bir bileşendir. Doğal ve çevre dostu bir malzeme olan balmumu, katkı maddesi içermez ve çeşitli endüstriyel uygulamalarda güvenle kullanılabilir. Arıların emeğiyle üretilen bu doğal malzeme, doğal ürünlerle çalışanlar ve ev dekorasyonu meraklıları için vazgeçilmez bir bileşendir. Şimdi, balmumunun eşsiz koruyucu özelliklerinden faydalanın ve doğal yaşamınıza zarif bir dokunuş ekleyin.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.