Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Çifte Kavrulmuş Lokum-Kakaolu - 0,5 Kg. Paket
Şekerleme
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Çifte Kavrulmuş Lokum-Kakaolu - 0,5 Kg. Paket

Tescilli coğrafi ürün
175,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Çifte kavrulmuş lokum, eşsiz kakaolu versiyonuyla tatlı bir çikolata lezzetini ve içindeki Antep fıstıklarıyla zengin bir aromayı bir araya getirir. İki aşamalı kavrulma işlemiyle özel bir dokuya ve kıvama sahip olan bu lokum, içerisindeki kakaolu dolgu ve Antep fıstıklarıyla eşsiz bir lezzet sunar. Her ısırıkta tatlı bir keyif vadeden çifte kavrulmuş kakaolu lokum, çikolata ve Antep fıstığı sevenlerin vazgeçilmezidir. Özel günlerde veya günlük atıştırmalıklarınızda keyifle tadabileceğiniz bu lezzetli atıştırmalık, tatlı krizlerinizi bastırmak için de idealdir. Şimdi, kakaolu Antep fıstıklı çifte kavrulmuş lokumun eşsiz lezzetini deneyimleyin ve tatlı anlarınızı tatlandırın.

Çifte kavrulmuş lokum, eşsiz kakaolu versiyonuyla tatlı bir çikolata lezzetini ve içindeki Antep fıstıklarıyla zengin bir aromayı bir araya getirir. İki aşamalı kavrulma işlemiyle özel bir dokuya ve kıvama sahip olan bu lokum, içerisindeki kakaolu dolgu ve Antep fıstıklarıyla eşsiz bir lezzet sunar. Her ısırıkta tatlı bir keyif vadeden çifte kavrulmuş kakaolu lokum, çikolata ve Antep fıstığı sevenlerin vazgeçilmezidir. Özel günlerde veya günlük atıştırmalıklarınızda keyifle tadabileceğiniz bu lezzetli atıştırmalık, tatlı krizlerinizi bastırmak için de idealdir.

En taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan kakaolu Antep fıstıklı çifte kavrulmuş lokumu tercih ederek, tatlı anlarınızı tatlandırabilirsiniz. Bu eşsiz atıştırmalık, çikolata lezzetini ve Antep fıstığının eşsiz aromasını seven herkesin beğenisini kazanacak ve keyifli anlarınıza tatlı bir lezzet ekleyecektir. Şimdi, kakaolu Antep fıstıklı çifte kavrulmuş lokumun eşsiz lezzetini deneyimleyin ve tatlı anlarınızı tatlandırın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.