Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Mavi Haşhaş - 0,5 Kg.
Baharat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Mavi Haşhaş - 0,5 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
65,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Mavi haşhaş, doğanın benzersiz ve renkli bir armağanıdır. Koyu mavi renkteki tohumlarıyla dikkat çeken bu bitki, özellikle dekoratif ve lezzetli bir bileşen olarak yaygın olarak kullanılır. Yemeklerinizi süslemek, ekmeklerinizi lezzetlendirmek veya çeşitli tatlılarınızı renklendirmek için idealdir. Lezzetli ve hafif bir aroma sunan mavi haşhaş, çeşitli mutfakların vazgeçilmez bir malzemesidir. Ayrıca, kekler, kurabiyeler ve hamur işleri gibi birçok tarifte de kullanılabilir. Mavi haşhaş, hem görsel açıdan çekici hem de tatlarını zenginleştiren bir bileşen arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, mavi haşhaşın benzersiz rengini ve lezzetini keşfedin ve yaratıcılığınızı mutfakta serbest bırakın.

Mavi haşhaş, doğanın benzersiz ve renkli bir armağanıdır. Koyu mavi renkteki tohumlarıyla dikkat çeken bu bitki, özellikle dekoratif ve lezzetli bir bileşen olarak yaygın olarak kullanılır. En taze ve kaliteli mavi haşhaşla yemeklerinizi ve tatlılarınızı renklendirin. Lezzetli ve hafif bir aroma sunan mavi haşhaş, çeşitli mutfakların vazgeçilmez bir malzemesidir. Ayrıca, kekler, kurabiyeler ve hamur işleri gibi birçok tarifte de kullanılabilir. Mavi haşhaş, hem görsel açıdan çekici hem de tatlarını zenginleştiren bir bileşen arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, mavi haşhaşın benzersiz rengini ve lezzetini keşfedin ve yaratıcılığınızı mutfakta serbest bırakın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.