Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Çifte Kavrulmuş Lokum-Pudra Şekerli - 1 Kg.
Şekerleme
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Çifte Kavrulmuş Lokum-Pudra Şekerli - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
350,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Çifte kavrulmuş lokum, geleneksel tatlarla modern lezzetleri bir araya getiren özel bir atıştırmalıktır ve pudra şekeriyle kaplanmış haliyle eşsiz bir lezzet sunar. Bu özel lokum çeşidi, iki aşamalı kavrulma işlemiyle özel bir dokuya ve kıvama sahip olurken, pudra şekerinin tatlılık ve hafifliğiyle buluşur. Her ısırıkta tadını çıkaracağınız yumuşaklıkta olan çifte kavrulmuş lokum, özellikle tatlı krizlerinizi bastırmak veya keyifli anlarda paylaşmak için idealdir. Şimdi, pudra şekeriyle kaplanmış çifte kavrulmuş lokumun eşsiz tadını deneyimleyin ve tatlı bir lezzet şölenine davet edin.

Çifte kavrulmuş lokum, geleneksel tatlarla modern lezzetleri bir araya getiren özel bir atıştırmalıktır ve pudra şekeriyle kaplanmış haliyle eşsiz bir lezzet sunar. Bu özel lokum, iki aşamalı kavrulma işlemiyle özel bir dokuya ve kıvama sahip olurken, pudra şekerinin tatlılık ve hafifliğiyle buluşur. Her ısırıkta tadını çıkaracağınız yumuşaklıkta olan çifte kavrulmuş lokum, özellikle tatlı krizlerinizi bastırmak veya keyifli anlarda paylaşmak için idealdir.

En taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan pudra şekeriyle kaplanmış çifte kavrulmuş lokumu tercih ederek, tatlı bir lezzet şölenine davet edebilirsiniz. Bu özel lokum, herkesin beğenisini kazanacak ve keyifli anlarınızı tatlandıracak bir lezzet sunar. Şimdi, pudra şekeriyle kaplanmış çifte kavrulmuş lokumun eşsiz tadını deneyimleyin ve tatlı bir lezzet şölenine davet edin.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.