Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Tarhun - 1 Kg.
Baharat
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Tarhun - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
1.000,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Tarhun, ferahlatıcı ve aromatik bir ot türüdür ve özellikle Orta Doğu mutfağında yaygın olarak kullanılır. Taze tarhun yaprakları, karakteristik bir anason benzeri kokuya sahiptir ve yemeklere benzersiz bir lezzet katar. Salatalardan, soslara ve et yemeklerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Aynı zamanda çay olarak da demlenebilir ve ferahlatıcı bir içecek olarak servis edilebilir. Taze ve doğal tarhun yaprakları, yemeklerinize tazelik ve özel bir aroma katmak için idealdir. Şimdi, doğadan gelen bu eşsiz lezzeti keşfedin ve yemeklerinizde fark yaratın.

Tarhun, ferahlatıcı ve aromatik bir ot türüdür ve özellikle Orta Doğu mutfağında yaygın olarak kullanılır. Taze tarhun yaprakları, karakteristik bir anason benzeri kokuya sahiptir ve yemeklere benzersiz bir lezzet katar. Salatalardan, soslara ve et yemeklerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

En taze ve kaliteli tarhun yaprakları ile yemeklerinize tazelik ve özel bir aroma katın. Bu doğal lezzet, yemeklerinize karakteristik bir tat ve aroma kazandırırken, doğal ve lezzetli bir seçenek sunar. Şimdi, tarhunun ferahlatıcı lezzetini keşfedin ve yemeklerinizde fark yaratın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.