Biz Kimiz? İmalathanemiz Sertifikalarımız Plaketlerimiz Ödüllerimiz
Yulaf Ezmesi - 1 Kg.
Kuruyemiş
Baklava Çelebioğulları Baklava Online Alışveriş Sitesi
  • Yeni

Özel Lezzetler

Yulaf Ezmesi - 1 Kg.

Tescilli coğrafi ürün
70,00
%
İncelediğiniz ürün bulunduğunuz bölgeye gönderilememektedir.

Çarşamba günü saat 16.00’dan sonra ve Perşembe - Cuma günleri verilen siparişlerin kargo ile gönderimi Cumartesi günü yapılmaktadır. Cumartesi öğlen 12.00’dan sonra verilen siparişlerin gönderimi Pazartesi günü yapılmaktadır.

ŞEHİR İÇİ KURYE UZAK BÖLGELER HARİÇ KARGO GÖNDERİM SÜRESİ 1 - 3 GÜNDÜR.

Yulaf ezmesi, sağlıklı bir kahvaltı veya atıştırmalık seçeneği olarak tercih edilen doğal ve besleyici bir tahıldır. Öğütülmüş yulaf tanelerinden elde edilen yulaf ezmesi, besin değeri bakımından oldukça zengindir. Sabahları enerji veren bir kahvaltı seçeneği olarak veya gün içinde doğal bir atıştırmalık olarak tüketilebilir. Ayrıca, yulaf ezmesi çeşitli tariflerde kullanılabilir, böylece doğal ve lezzetli yemekler hazırlamak mümkün olur. Doğal yapısı ve besleyici özellikleriyle yulaf ezmesi, doğal bir yaşam tarzını destekler. Şimdi, besleyici yulaf ezmesinin tadını çıkarın ve gününüzü enerjiyle başlatın.

En taze ve kaliteli yulaf ezmesiyle doğal bir yaşamın kapılarını aralayın. Sabahları enerji veren bir kahvaltı seçeneği olarak veya gün içinde lezzetli bir atıştırmalık olarak tüketilebilir. Ayrıca, yulaf ezmesi çeşitli tariflerde kullanılabilir, böylece doğal ve lezzetli yemekler hazırlamak mümkün olur. Doğal yapısı ve besleyici özellikleriyle yulaf ezmesi, doğal bir yaşam tarzını destekler. Şimdi, besleyici yulaf ezmesinin tadını çıkarın ve gününüzü enerjiyle başlatın.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

BU ÜRÜNÜ ALANLARIN TERCİHİ

© 2023 Çelebioğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

  • Tescilli coğrafi ürün
  • Güven Damgası
  • etbis
Alo Baklava - 444 83 27 Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.